Doğal Karışımlı Yağlar

Doğal Karışımlı Yağlar, doğal uçucu yağlar ve aromatik bileşiklerin bir karışımıdır. Parfümlerinize, mumlarınıza, kozmetiklerinize ve sabunlarınıza en düşük maliyetle aynı aromayı sağlamak için saf uçucu yağlara harika bir alternatiftir. Bu yağlar,% 100 sentetik olan kokulu yağlarla karşılaştırıldığında, doğal karışım uçucu yağlar,% 10'dan daha az sentetik bileşiklere sahipken üstün bir aroma sunarlar. doğal karışımlı uçucu yağlar, aromaterapi ve terapötik uygulamalar için uygun değildir. Terapötik sınıf değildirler, ancak tamamen doğal ürün preparatları için uygundurlar ve çeşitli kozmetik ürünleri koklamak için kullanılabilirler.

Kılavuz Görünümü:
ÜRETİM BEKLENİYOR

ÇÖREK SABİT YAĞI+ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ SABİT YAĞI

İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takv..
ÜRETİM BEKLENİYOR

KEKİK UÇUCU YAĞI+ASPİR SABİT YAĞI

İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviyedir...
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)