TESLİMAT KOŞULLARI

Müşterilerimize ve Sağlık Bakımı Ortaklarımıza sürekli olarak yüksek kalite ve performans standartlarını karşılayan olağanüstü ürünler sağlamayı taahhüt ediyoruz. Tepe Takviye Edici Gıda Hizmetinde bir taahhüt ve misyonumuz beklentilerinizi aşmaktır! 

İade politikası 

Satın aldığınız ürünleri iade etmek isterseniz para iadesi  yapılmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler değerinde başka ürünler satın alabilirsiniz.

Ürün İadesi

İadeler mutlak surette açılmamış ve kullanılmamış orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte 30 gün içinde orijinal faturası ile yapılmaktadır. Bize gönderdiğiniz ürünler tarafımızdan incelenecektir.  Kabul edilecek  durumda olmayan ürünlerin iadesi gerçekleşmeyecektir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve iade sebebini ve yerine almak istediğiniz ürünleri içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. İade sebebiniz tarafımızca kabul olduğu takdirde yerine almak istediğiniz ürünler varsa fark ödemesi ve kargo masrafı tarafınızdan ödendikten sonra ürün gönderimi gerçekleşecektir. İndirimdeki ürünlerde hiç bir şekilde iade veya değişiklik yoktur.

Sipariş İptali

Yeni verdiğiniz siparişinizin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir

Sipariş Teslimi

Sipariş ettiğiniz ürünleri kargo firmasına tam ve mükemmel durumda teslim etmekteyiz. Kargo firmasından teslim alırken ürünlerin zarar görmemiş olduğundan emin olmak müşterinin sorumluluğudur.  Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikâyetlerinizi kargo firmasından teslim almadan önce kargo firması yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. 

% 100 Müşteri Memnuniyeti Politikamız vardır. 

ÇİÇEK SULARI VE HİDROSOLLERDE KESİNLİKLE İADE YOKTUR.

HERHANGİ BİR BOYUTTA BİTKİLER VE BOTANİK ÖZLER İÇİN KESİNLİKLE İADE YOKTUR.

Tüm ürünler satılabilir durumda iade edilmelidir.

Kısmen kullanılmış ürünler veya açılmış ürünler alacaklandırılmayacaktır. 

Kalite sorunları nedeniyle iade edilen ürünler YALNIZCA kalite kontrol kontrolünden sonra değerlendirilecektir.

LÜTFEN DİKKAT: Müşterinin teslimat adresinde yaptığı herhangi bir hata, örneğin  yanlış adres veya eksik birim / daire veya yanlış posta kodu, alıcının tam  sorumluluğundadır. 

 Sipariş verme

Siparişinizi sadece online olarak veriyorsunuz.

Herhangi bir tutarsızlığın giderilebilmesi için tüm siparişler alındıktan sonraki 24 saat içinde kontrol edilmelidir.

Şu anda minimum limitimiz yok.

NOT: Yüksek çevrimiçi sahtekârlıklar nedeniyle fatura adresleri dışında farklı adreslere gönderim yapmıyoruz.

Ödeme metotları

Tüm ödemeler bir sipariş alınmadan, paketlenmeden ve gönderilmeden önce alınacaktır.

Banka kredi kartlarıyla ve EFT  yoluyla ödeme kabul ediyoruz

Özel promosyonlar

Zaman zaman, belirli ürünlerde sınırlı süreler için özel promosyonlar düzenliyoruz. Bu, satıcılarımızla görüştüğümüz toplu indirimler veya durdurulan ürünler için indirim gibi çeşitli nedenlere bağlı olabilir.

Nakliye

Kg’mı düşük ürünler için sabit nakliye ücretleri sunuyoruz,

Varsayılan gönderim acentemiz yoktur.

Her durumda, yüksek indirimli fiyatlarımızı siz müşterimize aktarıyoruz. Nakliye Departmanımızı bir kar merkezi olarak işletmiyoruz. 

Siparişler, Mersin merkez depomuzdan gönderilir. Şu anda Türkiye’deki tüm illere kara kuryesi gönderiyoruz.

Tepe Takviye Edici Gıda, nakliye sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kayıp, hasar veya gecikmeden sorumlu değildir. Benzer şekilde, ek sigorta gerektiğinde bilgilendirilmeliyiz. Bildirimde bulunmadan ürünleri sigortasız gönderiyoruz.

Ödemenin gerekli olduğu tüm durumlarda, ödeme makbuzu ile birlikte faturanın bir kopyasının gönderileceğini lütfen unutmayın. Uçucu Yağlar, hava yoluyla sevk edildiğinde Tehlikeli Maddeler olarak sınıflandırılır. Bu nedenle, uçucu yağlar için yalnızca kara nakliyesi mevcuttur.

LÜTFEN DİKKAT: Teslimat adresinde müşteri tarafından yapılan herhangi bir hata, örneğin yanlış adres veya eksik birim / daire veya yanlış posta kodu, tüm sorumluluğun alıcıya ait olacaktır. 

Vergiler

Türkiye’de geçerli vergi dilimleri uygulanacaktır.

Feragatname

Müşteriler, Tepe Takviye Edici Gıda.'dan ürünleri, tüm ürünlerin müşterinin kendi takdirine bağlı olarak kullanılması gerektiği anlayışıyla satın almalıdır. Tepe Takviye Edici Gıda., bir ürünün yetersiz bilgisinden veya uygunsuz kullanımından kaynaklanan herhangi bir mal hasarından veya olumsuz fiziksel etkilerden (yaralanma veya bedensel zarar dahil) sorumlu tutulamaz.

Ürünün kullanıcısı, üçüncü şahısların fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak üzere, ürünlerin kullanımıyla ilgili tüm yasa ve düzenlemelere uymakla sorumludur.

Herhangi bir üretim sürecinde olduğu gibi, Tepe Takviye Edici Gıda., ürünü kullanmadan önce test edilmesini ve uzman bir doktor tavsiyesi alınmasını şiddetle tavsiye eder.

Tepe Takviye Edici Gıda., güncel ve güvenilir kaynaklar sağlamaya çalışmaktadır ancak kapsamı veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmamaktadır. Bu ürünün olağan veya başka bir şekilde kullanımı/kullanımları Tepe Takviye Edici Gıda.'nın kontrolü dışında olduğundan, bu tür kullanım(lar)ın etkisine/etkilerine (hasar veya yaralanma) veya elde edilen sonuçlar sorumlu tutulamaz.

 Tepe Takviye Edici Gıda.'nın sorumluluğu, malların değeri ile sınırlıdır ve herhangi bir sonuçsal kaybı içermez. Tepe Takviye Edici Gıda., içerikteki herhangi bir hata veya gecikmeden veya bunlara dayanarak yapılan herhangi bir işlemden sorumlu olmayacaktır.

Uluslararası Aromaterapistler Federasyonu'nun, aynı zamanda klinik Aromaterapide kalifiye bir Tıp Doktorunun gözetimi altında olmadıkça, Esansiyel Yağların dâhili olarak alınmasını önermediğini lütfen unutmayın. Ek olarak, Esansiyel Yağlar, herhangi bir mal hasarından veya olumsuz fiziksel etkilerden (yaralanma veya bedensel zarar dâhil) kaçınmak için kullanımdan önce uygun şekilde seyreltilmelidir.

Bu web sitesi size Tepe Takviye Edici Gıda. Tarafından ücretsiz olarak sağlanmıştır. Bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgileri ve hizmetleri kullanarak, burada yer alan hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

Tepe Takviye Edici Gıda., herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda ürün fiyatlarını güncelleme hakkını saklı tutar. Doğru ve zamanında fiyat bilgilerini korumaya çalışsak da, web sitesindeki hatalardan, eksikliklerden veya diğer yanlış fiyatlardan nihai olarak sorumlu değiliz. Sipariş başına ödenmesi gereken son para miktarı, alışveriş sepeti seçimi sırasında değil, her zaman ödeme sırasında belirlenir.

Örneğin, müşteriler bir indirim sırasında ürünleri alışveriş sepetine koyabilir, ancak son ödemelerini daha sonraya ertelemeyi seçebilirler. Müşteri, seçtiği ürünler artık ödeme sırasında satışta olmasa bile en son ürün fiyatından her zaman sorumludur. Müşteri, ürün seçimi ile son ödeme arasında meydana gelebilecek fiyat değişiklikleri nedeniyle, herhangi bir nedenle, kaçırılan indirimlerin sorumluluğunu, bu süre ne olursa olsun üstlenir.

Bu web sitesinde size sunulan bilgi ve hizmetler hatalar içerebilir ve site kesintiye uğrayabilir. Tepe Takviye Edici Gıda., web sitesinde sunduğu bilgi ve hizmetleri korumak için elinden geleni yapmakla birlikte, bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hata, kusur, kar kaybı veya diğer dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz.

BU SİTEDEKİ ANA MENÜDE BULUNAN BLOG YAZILARINI OKUMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ.

Tepe Takviye Edici Gıda Danş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne sipariş vererek, Şartlar, Koşullar ve Politikalarımızı kabul etmiş olursunuz.