Gizlilik İlkeleri

 

Gizlilik

Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti. bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kullanılmaktadır.

Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti., müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Tepe Takviye edici Gıda şirketinin iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Cevaplanması bütünüyle kullanıcının tercihine bırakılmış anket sorularının analiz ve yorumlanması ise, yine yukarıda belirtilen etik çerçevelerle sınırlı olmak kaydıyla istatistiksel veriler olarak üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti. ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır, 


Güvenlik 

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti. altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Bu sayede, Tepe Takviye edici Gıda Danışmanlık Sn. ve Tic. Ltd. Şti. alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

Kişisel bilgilerin her türlü suiistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.


TEPE TAKVİYE EDİCİ GIDA VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİNE SİPARİŞ VEREREK, POLİTİKALARIMIZI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.