Hakkımızda

Tepe Takviye Edici Gıda  Danışmanlık ve San. Tic. Ltd. Şti., en yüksek kalitede Uçucu yağlar, Mutlaklar, Taşıyıcı (Bitkisel) Yağlar, Bitkisel Özler, Bütün Otlar, Bitki Tozları, Kozmetik Hammaddeler, Kozmetik Koruyucular, , Kozmetik Yağlar, sunmaktan gurur duyar. Yukarıda belirtilenlerin tümünde ve diğer doğal ürünlerle kapsamlı bir şekilde ilgileniyoruz. Küresel olarak çevrimiçi olarak, ihtiyacınız olan kaliteli ürünleri her zaman hızlı bir şekilde teslim etme konumundayız. TEPE TAKVİYE EDİCİ GIDA  DANIŞMANLIK VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ, mükemmel hizmet ve en kaliteli ürünleri sunarak, Doğal Sağlık Ortaklarımız ve Doğrudan Müşterilerimiz  için Uçucu yağlar ve hammadde siparişini çok daha kolay hale getirir.

Şu anda TEPE TAKVİYE EDİCİ GIDA  DANIŞMANLIK VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ, sahip olduğunuz hemen hemen her türlü gereksinimi karşılamak için 50'den fazla farklı ürün taşımaktadır. TEPE TAKVİYE EDİCİ GIDA  DANIŞMANLIK VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ, yeniden paketleme ücreti olmadan en küçük ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra yüksek hacimli indirimler sunabilmektedir. Dost canlısı ve bilgili müşteri hizmetlerimiz ve hesap yöneticilerimiz size yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

Tepe Takviye Edici Gıda  Danışmanlık ve San. Tic. Ltd. Şti.'de misyonumuz her zaman en iyi, en saf, doğal ürünleri dürüst ve rekabetçi fiyatlarla tedarik etmek olmuştur. Müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız, müşterilerimizin TEPE TAKVİYE EDİCİ GIDA  DANIŞMANLIK VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ ile her anlaştıklarında bunun hoş ve unutulmaz bir deneyim olmasını sağlamayı hedeflediğimiz anlamına gelir.

 

Günümüz endüstrisi, büyüme zorlukları, sürekli düzenleyici değişiklikler ve tüketici taleplerini değiştiren kalite sorunları ile karşı karşıyadır. TEPE TAKVİYE EDİCİ GIDA  DANIŞMANLIK VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ profesyonel ekibi, bu zorlukları kabul etmek ve geleceğin hammadde tedarikçiniz olmak için araştırma, üretim kaynakları, üretim yöntemleri ve kalite güvencesini birleştirir.

TEPE TAKVİYE EDİCİ GIDA  DANIŞMANLIK VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ üreticisi bir kültivatör, işleyici, ithalatçı ve Doğal Uçucu yağlar, Bitkisel özler ve Hammadde ihracatçısı, Aromaterapistler, Doğal Sağlık Uygulayıcıları, Homeopatik Uygulamalar, Nutrasötikler, Sağlık Gıdaları, Besin Takviyeleri ve diğer Endüstriler tarafından kullanılan Uluslararası Ürünler ve sarf malzemeleri sunmaktadır.

 

Tepe Takviye Edici Gıda  Danışmanlık ve San. Tic. Ltd. Şti'., aynı zamanda besin odaklı cilt bakım ürünlerinin üretimi ve satışı yoluyla cilt sağlığını destekleyen profesyonel bir Vücut bakım şirketidir. Tepe Takviye Edici Gıda  Danışmanlık ve San. Tic. Ltd. Şti ürünleri, her türlü cilt tipini yatıştırmak, nemlendirmek ve canlandırmak için üretilmektedir. Ürünlerimizin her biri duyularınızı harekete geçirecek ve cildinizi cilde faydalı vitaminler, besinler ve uçucu yağlar ile besleyecektir. 

 

Ürünlerimizde bulunan her bir aktif bileşen, özel olarak seçilmiştir; serbest radikalleri (cildinizi önceden yaşlandıran ve vücudunuzun hücrelerine / dokularına zarar veren oksitlenmiş atomlar) nötralize etme ve cilt rahatsızlıklarının (hafif cilt bozuklukları) oluşmasını önleme konusunda tek tercihiniz olacaktır. Ürünlerimizi kullanmanın, cildinizin ve vücudunuzun tamamen yenilenmiş ve ipeksi bir pürüzsüzlük hissetmesini sağlayacak birçok sağlık yararı vardır.

 

Ürünlerimizi belirtildiği şekilde kullanarak mikro dolaşımı teşvik edin, iltihabı azaltın ve sorunlu kuru cilt bölgelerini önleyin ve düzeltin. İçeriklerimiz, cildinizin bağışıklık sistemlerini optimize etmek için birlikte çalışır ve böylece kırışıklıkların oluşumunu, üzerinde "yıpranma ve çevresel faktörlerin" sahip olabileceği zararlı etkileri ve cildinizin esnekliğini ve elastikiyetini korumasına yardımcı olur.

 

Müşterilerimize ve Sağlık Hizmetleri Ortaklarımıza sürekli olarak yüksek kalite ve performans standartlarını karşılayan olağanüstü ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Tepe Takviye Edici Gıda  Danışmanlık ve San. Tic. Ltd. Şti Hizmetindeki taahhüt ve misyonumuz beklentilerinizi aşmaktır!

 

LÜTFEN DİKKAT: Tepe Takviye Edici Gıda  Danışmanlık ve San. Tic. Ltd. Şti Türkiye’de size hizmet verecek tek bir yere sahiptir. Hayatta ve işte ne kadar ileri gittiklerini hile yapan insanları hepimiz biliyoruz. Sadece 5 TL. karşılığında ücretsiz kargo veya nakliye sunabilirler, ancak satın aldığınız ürünlerle sizi aldatırlar.