Uçucu yağlar


Uçucu veya doğal yağlar olarak da bilinen uçucu yağlar, tipik olarak tohumlardan, köklerden, çiçeklerden, yapraklardan, gövdelerden, ağaç kabuğundan ve bitkilerin diğer kısımlarından damıtma veya buharla çıkarılır. Çıkarıldığı bitkinin karakteristik kokusunu içerirler. Uçucu yağlar oldukça konsantredir ve parfüm, kozmetik, sabun ve diğer birçok üründe koku katmak için kullanılır. Esansiyel yağların yardımıyla aromaterapi gerçekten küresel bir terapi haline gelir. En yaygın uçucu yağlar lavanta, nane ve okaliptüstür. Temizdirler ve cilt tarafından hemen emilirler. Tarihte pek çok medeniyet onları tıbbi ve tedavi amaçlı kullanmıştır. Tepe Takviye Edici Gıda’nın tüm uçucu yağları %100 saf ve doğaldır, seyreltilmemiş özlerden elde edilmiştir. Konsantre haldedir. Uçucu yağların bir kaç damlasını susam yağı veya aspir yağı gibi sabit taşıyıcı yağlara ilave ederek mükemmel ötesi bir masaj yağı veya takviye edici gıda elde edebilirsiniz. 

Kılavuz Görünümü:
ÜRETİM BEKLENİYOR

KEKİK UÇUCU YAĞI

ÜRÜN AÇIKLAMASIİlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.İncelemekte olduğunuz ürün tesisle..
ÜRETİM BEKLENİYOR

NANE UÇUCU YAĞI

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.İncelemekte olduğunuz ürün tesislerimizde soğuk s..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)