Yaşlanma Karşıtı Uçucu Yağlar


Bu Kategoride, gençleştirici esansiyel yağlar olan ve parlak ve canlanmış bir görünüm için ince çizgilerin, kırışıklıkların ve yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltmak için sinerjik olarak çalışan özel esansiyel yağlar seçilmiştir. Yaşlanma görünümünü yavaşlatmaya yönelik doğal kozmetikler de kullanım için idealdir. Uçucu yağlar, doğal kremler veya losyonlar içine karıştırılabileceği gibi, evde bir taşıyıcı yağ ile birleştirilebilir. Yaşlanmayı geciktirmek, akne ve yaşlılık izleriyle savaşmak için en iyi niteliklere sahip doğal uçucu yağlar sitemizde bulunmaktadır. 

Kılavuz Görünümü:
ÜRETİM BEKLENİYOR

buhur uçucu yağı

Botanik Adı:  Boswellia serrata Ekstraksiyon Yöntemi:  Damıtılmış Buhar Tanım:  Buhur ağacı, Umman ve Orta Doğu kökenli, cılız ama dayanıklı bir ağaçtır. A..
ÜRETİM BEKLENİYOR

Havuç uçucu yağı

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.İncelemekte olduğunuz ürün tesislerimizde soğuk s..
ÜRETİM BEKLENİYOR

Lavanta yağı

Botanik Adı:  Lavandula angustifolia Ekstraksiyon Yöntemi:  Buhar Damıtma Tanım:  Türk Lavantası soluk yeşil, dar doğrusal yaprakları ve menekşe mavisi çiçekler..
ÜRETİM BEKLENİYOR

papatya yağı

Botanik Adı:  Matricaria chamomilla L Ekstraksiyon Yöntemi:  Damıtılmış Buhar Açıklama:  Türk Papatyası  yıllık olup 60 cm yüksekliğe kadar ulaşır. Mayısta..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)