Kozmetik Ve Masaj Yağları


Yüksek kaliteli masaj yağları tam olarak beklediğiniz şey. Müşterilerimize en iyi fiyata harika bir masaj tedavisi sunmak istiyoruz. Kesinlikle aradığınızı sitemizde bulduğunuza eminiz! 

Masaj Yağlarımız, rahatınız için önceden karıştırılmış ve kullanıma hazırdır. Masaj terapistleri mükemmel toptan satış fiyatımızdan yararlanabilirken, hobisi veya son kullanıcı çok daha küçük boyutlarda avantajlardan yararlanabilir. 

Karışımlarımızın her biri Badem yağı, Üzüm çekirdeği yağı ve Buğday tohumu (ruyşen, buğday embriyonundan elde edilen yağdır) taşıyıcı yağdan oluşan bir taşıyıcı yağ bazından yapılmıştır. Bu, çok hafif masaj yağı sağlarken, antioksidan buğday yağı (ruyşen yağı) raf ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Ağrıyan kasları yatıştırmak, kuru cildi nemlendirmek veya sizi enerjik ve hayat dolu hissettirecek bir vücut yağı arıyorsanız lütfen doğal masaj yağlarını kullanın. Kullanacağınız masaj yağının sizin ruhunuza hitap edecek ve %100 doğal olmasına dikkat edin.

Kılavuz Görünümü:
ÜRETİM BEKLENİYOR

afrodizyak masaj yağı

AFRODİZYAK MASAJ YAĞIDuyuları harekete geçirmeyi ve romantik eğilimler uyandırmayı amaçlayan %100 egzotik esansiyel yağların Afrodizyak Sinerji Karışımı. Bu sinerji karışımındaki uçucu yağlar, h..
ÜRETİM BEKLENİYOR

Masaj Yağları

Masaj Karışımındaki yağlar, huzurlu ve rahat bir durumu teşvik etmek için en iyilerden biri olarak bilinir. İş yerinde özellikle yorucu bir günün ardından mutlaka deneyin. Temel Masaj Karışımları..
ÜRETİM BEKLENİYOR

Selülit yok edici

SELÜLİT YOK EDİCİ KONSANTRE ÜRÜNSelülit Sinerji Karışımı Sıkılaştırıcı, detoksifiye edici ve uyarıcı özelliklere sahip güçlü terapötik sinerji karışımı uçucu yağlar oluşturmak için %100 saf, seyrelti..
ÜRETİM BEKLENİYOR

Uçucu yağlar seti

Bu organik uçucu yağlar seti, arkadaşlar/aile, yeni başlayanlar, hobiler, aromaterapistler veya uçucu yağları dağıtmayı seven herkes için harika bir hediye olabilir. Tepe Takviye Edici Gıda, Türk..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)