ÇÖREK SABİT YAĞI+ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ SABİT YAĞI

ÇÖREK SABİT YAĞI+ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ SABİT YAĞI

    Ürün Kodu: ÇÖ+ÜZ-1
    Stok Durumu: ÜRETİM BEKLENİYOR

    Mevcut Seçenekler:

Ürün Açıklaması

İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviyedir.


Bilgi almak istediğiniz ürünler için 05323148427 GSM'den bizi arayabilir ya da tepetakviye@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ

Çörek yağı + üzüm çekirdeği yağı taşıyıcı yağlardandır. Masaj ve aromaterapi için cilde uygulanmadan önce uçucu yağları inceltmek için kullanılır. Bunları baz yağlar veya bitkisel yağlar olarak adlandırabilirsiniz. Uçucu yağları cilde yaymak için kullanılırlar, bu nedenle bunlara taşıyıcı yağ denilir. Bitki tohumlarının soğuk sistemle sıkılmasından elde edilirler ve cilde doğrudan veya seyreltilerek uygulanırlar. Konsantre bir aroma içermezler ve uçucu yağlar gibi buharlaşmazlar. Her biri çeşitli terapötik özelliklere sahiptir. Bunlardan birinin seçilmesi, masaj yapılan bölgeye ve koşulların sunulmasına bağlıdır. Taşıyıcı yağlar Soğuk Presleme ve Maserasyon olmak üzere iki ana teknikle üretilir. Çörek otu yağı, üzüm çekirdeği yağı ve badem yağı tüm dünyada çok popüler olan iki taşıyıcı yağdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi