Mersin Hidroseli

Mersin Hidroseli

Ürün Açıklaması


Murt, diğer folklorik bir adı da hambales'dir. Halk arasında sıklıkla yaban mersini ile karıştırılsa da, aslında yaban mersini ile alakası yoktur. Ağacı büyük bir çalı öbeğini andırır. Hambales ağacının yaprakları zeytin bitkisinin yapraklarına benzer ve bu yapraklara reyhan denir. Çok güzel bir kokusu vardır. Çiçekçiler yaptıkları büyük boy aranjmanların etrafına murt bitkisinin dallarını yerleştirirler. Murt bitkisinin küçük, beyaz ve yumuşak bir meyvesi vardır. Hafif mayhoş bir tadı vardır. Aslında hambales ve murt halk arasında aynı şey olarak bilinse de, hambales beyaz, murt ise hafif morumsu bir yapıda olur. 

Murt ağacının yaprak yağı buhar distilasyonu ile çıkartılırken elde edilen murt distilasyonunun içinde, murt yağının bütün aktif bileşenleri yoğun bir şekilde bulunur.


MERSİN (MURT) FAYDALARI NELERDİR

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

İncelemekte olduğunuz ürün tesislerimizde soğuk sıkım olarak hazırlanmaktadır.

%100 doğaldır. Ürünlerimizde hiç bir katkı maddesi veya koruyucu bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz Helal Sertifikalıdır. 

Ürün, ilaç değil bitkisel takviye özelliğindedir.

Her türlü soru ve cevaplarınız için 0 5323148427 telefonundan bizi arayabilir veya tepetakviye@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi