Selülit yok edici

Selülit yok edici

    Ürün Kodu: selülit yok edici-1
    Stok Durumu: ÜRETİM BEKLENİYOR

    Mevcut Seçenekler:

    Etiketler: Selülit yok edici

Ürün Açıklaması


SELÜLİT YOK EDİCİ KONSANTRE ÜRÜN

Selülit Sinerji Karışımı Sıkılaştırıcı, detoksifiye edici ve uyarıcı özelliklere sahip güçlü terapötik sinerji karışımı uçucu yağlar oluşturmak için %100 saf, seyreltilmemiş uçucu yağlar ile formüle edilmiştir, cildin görünümünü ve dokusunu iyileştirmek için sinerjik olarak çalışır. Bu karışımın cildi sıkılaştırırken ve dolaşımı hızlandırırken selülit ve örümcek damarlarının görünümünü azalttığı bilinmektedir. Selülit Sinerji Karışımı, dolaşımı artırmak, pul pul dökmek ve topakları azaltmak içindir.

%100 saf ve seyreltilmemiş uçucu yağların tescilli karışımı:  Karabiber, Greyfurt, Ardıç Berry, Sedir Ağacı, Adaçayı, Selvi, Karanfil, Rezene Tatlısı, Biber, rosemary, laurusnobilis, myrut ve okaliptus Esansiyel Yağları.

KULLANIMI KOLAY: - En sevdiğiniz taşıyıcı yağ ile %2 ila %5 arasında seyreltin ve cilde veya selülit oluşumunu gördüğünüz her yere uygulayın.

BACAKLARDAKİ SELÜLÜT İÇİN KULLANIM: Seyreltilmiş ürünü cilde elinizle ovalayarak iyice yedirin. üzerini streç flim ile örtün. streç filim üzerini de elastiki bir bandaj ile kapatın ya da hazır sporcu bandajı giyip 25-30 dakika hızlı tempoyla yürüyüş yapın.

Her türlü soru ve cevaplarınız için 0 5323148427 telefonundan bizi arayabilir veya tepetakviye@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi